Nákupní košík
0 zboží
 
Vlastní potisk trička

potisk-trcka

 

O nás

"Dobrá díla jsou plodem dobrého charakteru a protože je chvályhodnější příčina než následek, chval více dobrý charakter bez vzdělání než vzdělance bez charakteru"....................................................................... Leonardo da Vinci

 

 

Vítám Vás na mých stránkách darky-prani.cz. Najdete zde originální, ručně vyráběná papírová přání a blahopřání z krásných barevných kartonů, ručního papíru a různých dekorací, ručně vyrobené papírové dárkové obálky, papírové taštičky, krabičky, též se věnuji v menším množství i ruční výrobě  drobných šperků, hraček, textilním výrobkům (rukavičky, kabelky...)

 

Odmala jsem měla ráda Výtvarnou výchovu, ráda jsem malovala a vytvářela různé věci. Za spoustu kreativity také "může" má maminka, která mě vždy k těmto věcem vedla. Mám dceru, a ta mi pomáhá realizovat mé nápady. Také mě podporuje celá rodina, která trpělivě přijímá moje dárečky  :o))

 

Má papírová přání jsou z velké většiny ručně vyrobené originály, proto je zde najdete po jednom kuse. Pokud budete chtít ovšem vyrobit Vámi vybrané přání či jiný výrobek ve větším počtu, určitě mne kontaktujte, pokud bude v mých silách a budu mít dostatečný materiál, pokusím se Vám vyhovět, nebo se dohodneme na jiné variantě. U některých výrobků se může stát, že uvedený materiál bude mírně odlišný, je to dáno materiálem (který se obnovuje a nemusí být vždy stejný), jiným dodavatelem apod. Některé zboží je pouze na objednávku a doba odeslání se tímto může prodloužit od 3 -7 dnů.!!

 

Děkuji za návštěvu na těchto stránkách, věřím, že si vyberete a budete 100% spokojeni.

 

Přeji všem pěkný den.