Střešní krytina Eternit

stresni-krytina-eternit-prodej-01-th.jpg

Střešní krytina DACORA STRUCTUR představuje ideální systém pro Vaši střechu. Propracovanost do nejmenšího detailu ji předurčuje k použití i pro nejsložitější architektonické kompozice, kde zajišťuje jak dokonalou ochranu před vnějšími vlivy, tak vyniknutí všech detailů střechy, kde díky kladení čtverce s obloukovým řezem a profesionální řemeslné práci zachovává její osobitý charakter. Její širokou škálu použití podporuje i provedení v bílé, červené, hnědé a modročerné barvě, popřípadě hladké provedení pod obchodním názvem DACORA. Samozřejmostí je naprostá ekologická nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Vláknocement

Vláknocement je ideálním stavebním materiálem pro ochranu vnějšího pláště budov podle vynálezu z roku 1900 Ludwika Hatscheka, rodáka z Olomouce. Suroviny neutrální vůči životnímu prostředí jako cement, voda, vzduch, mletý vápenec a vlákna, známá z textilního průmyslu, která slouží ke stabilizaci, dávají ve své kombinaci nehořlavý stavební materiál vhodný pro každý typ budovy a pro jakoukoliv její výšku. Vláknocement spojuje stavebnětechnické vlastnosti jako pevnost, stálost nebo odolnost proti povětrnostním vlivům se snadnou zpracovatelností, hospodárností a ekologickou bezpečností. Je odolný proti kapalinám, mrazu, hnilobě, korozi a nechá se zpracovávat nástroji běžnými na staveništi. Uvedený materiál je možné využívat pro pokrývání střech a obklady fasád novostaveb i při rekonstrukcích.

Fasádní desky Pelicolor

stresni-krytina-eternit-prodej-02-th.jpg

Pelicolor je ideální materiál pro předvěšené zadem odvětrávané fasády a nabízí svými barevnými odstíny nejširší možnosti výtvarného řešení u novostaveb i při rekonstrukcích. Z hlediska stavební fyziky zajišťuje tento fasádní systém dlouhodobou ochranu vlastní nosné konstrukce budovy před povětrnostními vlivy. Tepelná izolace může být provedena v různých tloušťkách a zůstává trvale funkční. Pelicolor sám je tvarově stálý, umožňuje difusi vodních par a zajišťuje ochranu vlastního objektu proti vlhkosti. Velkoformátová deska Pelicolor z vláknocementu je nehořlavá a použitelná pro všechy druhy budov. U panelových stveb mohou být po statické kontrole vlatní nosné konstrukce budovy zadem odvětrávané fasády instalovány bez dodatečných nákladných opatření. Plošné nerovnosti panelové fasády se zakryjí, současně dojde k jejímu vysušení a koroze se tak zastaví. Montáž není závislá na počasí a provádí se na dřevěnou nebo hliníkovou nosnou konstrukci. Upevnění fasádních desek se provádí z lícové strany barevnými šrouby, nýty nebo zadním upevněním v systému Tergo. Použití dřevěných latí nebo kovových profilů nabízí zvýrazněním spár další varianty při architektonickém řešení. To umožňuje architektům uplatnit vlastní invenci a vytvářet individuální charakter každé stavby.

Nabídka střešních krytin Eternit

Eternit - Dacora Structur
stresni-krytina-eternit-prodej-03-th.jpg

Střešní krytina DACORA představuje ideální systém pro Vaši střechu. Propracovanost do nejmenšího detailu ji předurčuje k použití i pro nejsložitější architektonické kompozice, kde zajišťuje jak dokonalou ochranu před vnějšími vlivy, tak vyniknutí všech detailů střechy, kde díky kladení čtverce s obloukovým řezem a profesionální řemeslné práci zachovává její osobitý charakter. Její širokou škálu použití podporuje i provedení v bílé, červené, hnědé a modročerné barvě, popřípadě hladké provedení pod obchodním názvem DACORA. Samozřejmostí je naprostá ekologická nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí. Jako jediná krytina v obdobném sortimentu je probarvena do hloubky. Nejprodávanějším typem je hladká šablona 400×400mm v modročerné barvě, dodává se však také v několika barevných odstínech a také s povrchem imitujícím přírodní břidlici (tzv. rastr).

Šablona 40x40 cm rastrovaný povrch

Její barevné, modročerné provedení harmonicky ladí s barvami přírody i zastavěného okolí. Strukturovaný povrch propůjčuje tradičním střechám atraktivní živost. Eternit Dacora umožňuje zvýraznit osobitý charakter každé střechy. Ke komplexnímu řešení všech střešních detailů slouží kompletní nabídka doplňků a příslušenství. Snadná zpracovatelnost a nízká váha pružnou a nárazu odolnou střešní krytinu Dacora předurčuje přední místo při volbě střešní krytiny pro novostavby i rekonstrukce. Spotřeba 9,7 ks/m2.

Fasádní desky Pelicolor

Zrnitý hedvábně matný povrch desek Pelicolor se speciální povrchovou úpravou TopCoat umožňuje, aby prachové nečistoty s vodními kapkami stekly bez viditelných stop. K uzavření povrchu se požívají výhradně povlaky z čistého akrylátu s anorganickými pigmenty odolnými proti ultrafialovému záření, a šetrnými k životnímu prosředí.

Ke stažení

Střešní systém Eternit Dacora nabízí díky své široké variabilitě forem a tvarů několik základních způsobů použitého krytí. Tímto způsobem může být bezprostředně reagováno nejen na požadavek komplexního začlenění stavby do okolní krajiny, ale také na celkovou estetiku stavby.

PZ Trading s.r.o.nabízí: