Střešní systémy Vedag

dodavatel-vedag-01-th.jpg

Vedag jako výrobce s nejbohatší historiií produkce materiálů a systémů pro nejrozličnější potřeby hydroizolací v oblasti střech a spodní stavby nabízí produkty, které splní všechny požadavky. Jedno jestli se jedná o použití na novostavbách, opravách či při modernizacích střech. Na základě dlouholetých zkušeností je jejich oddělení pro vývoj a výzkum schopno navrhovat receptury pro výrobu oxidovaných a modifikovaných pásů ve vlastních výrobních závodech, stejně jako pro výrobu umělohmotných fólií a příslušenství pro všechny druhy stavebních hydroizolací.

VEDAG® výrobce asfaltových pásů

VEDAG® nenabízí pouze celou řadu na trhu obvyklých produktů, ale také speciální systémová řešení, ve kterých jsou jednotlivé komponenty vzájemně sladěny. Produkty VEDAG® je navíc možné zpracovávat prakticky v jakémkoli ročním období a tak i v přechodných fázích zaručují dodržení stanovených termínů. Ať se rozhodnete jakkoli: produkty VEDAG® v systémových skladbách zaručují dlouhodobě bezpečnou hydroizolaci a tím prodlouží životnost Vaší střechy.

Produkty VEDAG®

dodavatel-vedag-02-th.jpg

Pro dlouhou životnost střechy je třeba vybrat ten správný systém, proto VEDAG® vyvinul systémy, které zaručují optimální funkci jednotlivých vrstev střešního pláště. Sledování kvality funguje na dvou úrovních - vnitřní a vnější. Také proto je VEDAG® již po mnoho let držitelem certifikátu EN ISO 9001. Certifikace na všechny výrobky VEDAG dle nových evropských norem, spojených s užíváním značky CE, je již také vyřešena. Jejich odborníci se intenzivně zabývají vývojem a výzkumem. Tím vším VEDAG® přispívá ke spolehlivé a bezpečné hydroizolaci staveb všeho druhu. VEDAG® - specialista na hydroizolace plochých střech, plní přání svých zákazníků už přes 160 let a patří tak k průmyslovým výrobcům s nejdelší tradicí v oboru hydroizolací.

Produktové řady v našem sortimentu

Značkové pásy a fólie

V současných platných normách EN 13707, EN 13969, EN 13970, , EN 13859-1, EN 13859-2, jsou stanoveny minimální požadavky na pásy z oxidovaného a modifikovaného asfaltu.V praxi jsou ale kladeny často požadavky daleko vyšší. Proto ve Vedagu vyvinuli značkové asfaltové pásy z modifikovaného asfaltu, jejichž vlastnosti převyšují minimální požadavky stanovené normou. Použití těchto značkových výrobků zásadně navyšuje vlastnosti střešní skladby. Své použití nacházejí všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu, snadnou zpracovatelnost a dlouhou životnost. Podle druhu mohou být použity jako jednovrstevné, vrchní, nebo podkladní pásy a také jako parozábrany.

Standardní pásy

Běžně používané asfaltové oxidované i modifikované pásy s velmi přijatelnou cenou a vysokou kvalitou. Pásy splňující požadavky dne platných norem EN 13707, EN 13969, EN 13970, EN 13859-1, EN 13859-2, ve kterých jsou stanoveny minimální požadavky na pásy z oxidovaného a modifikovaného asfaltu.

Značkové výrobky pro šikmé střechy

Spolehlivě izolovaná šikmá střecha je alfou a omegou zachování hodnoty Vaší budovy. Tvoří se tzv. koruna domu, která je rozhodující pro celkový vzhled a krásu celé budovy. Aby byla střecha, kromě jiného chráněna před povětrnostními vlivy a přispělo se k úspoře energií, sestavil VEDAG vhodné výrobky. Je jedno jestli použijeme střešní pásy pro šikmé střechy nebo šindele – VEDAG má pro každou střechu a pro každý odstín vhodný výrobek.

Lepicí hmoty, nátěry, ochrana staveb, hydroizolační stěrky

Lepicí hmoty, testované zkušenostmi na více než 100 mil m2. I po 10-ti letech provozního namáhání jsou ještě zcela funkční. Tato vysoká kvalita byla prokázána na odtrhových zkouškách prováděných nezávislým zkušebním ústavem. Firma VEDAG nabízí ve svém sortimentu širou škálu výrobků použitelných při realizaci plochých střech a hydroizolaci spodní stavby, jako jsou lepicí hmoty, nátěry a monoho dlaších.

PZ Trading s.r.o.nabízí: