Stylové dveře SIKO

dodavatel-siko-02-th.jpg

Elegantní a vkusně zařízený interiér domu či bytu je vizitkou jeho majitelů, odráží jejich naturel. Proto věnujeme zařizování a výběru jednotlivých prvků interiéru mnoho času. Vstupenkou do takového interiéru jsou právě dveře. Dotvářejí jeho celkový vzhled a podtrhují zvolený styl. Mohou zcela nenápadně splynout se zdí nebo se klidně stát i uměleckým dílem. Díky originálním dekorům, materiálům, různorodému barevnému provedení a důmyslnému řešení zárubní podtrhnou atmosféru celého bytu.

Dveře SIKO jsou vstupenkou do interiéru

Inspirujte se novinkami a aktuálními trendy v interiérových dveřích i klikách. Právě ty jsou pomyslnou třešničkou na dortu, jež by měla dokonale ladit s designem dveří a vhodně tak dotvářet celkové pojetí interiéru. Při výběru dveří není důležitý pouze jejich nadčasový design, ale i kvalita materiálů a konstrukce, která není na první pohled vidět. Prodlouhodobou bezproblémovou funkčnost dveří je důležité vybrat i kvalitní a vzhledově sladěnou kliku.

Zaměření a montáž dveří SIKO

dodavatel-siko-03-th.jpg

Profesionálně školení pracovníci přijedou po domluvě k vám domů a dveře zaměří. Kvalifikovaný a proškolený personál, v případě potřeby namontuje a upraví dveře na přímo místě, tak abyste byli nadmíru spokojeni. Máme kvalifikovaný a proškolený personál, který vám namontuje a případně upraví dveře na místě, tak abyste byli nadmíru spokojeni. Více informací získáte u našem prodejním skladu. Rychlé a čisté pracovní postupy a profesionální provedení vám zaručí dlouhodobou spokojenost.

Zaměření dveří SIKO

Profesionálně školení pracovníci přijedou po domluvě k vám domů a dveře zaměří. Cena zaměření je 1 500 Kč vč. DPH. V případě objednávky dveří (v min. hodnotě 20 tis. Kč) je zaměření ZDARMA.

Dveře SIKO v našem sortimentu

Fóliované dveře SIKO

Fólie patři mezi nejpoužívanější povrchy na interiérových dveřích. Zákazníkům nabízíme obrovskou škálu moderních dekorů. V nabídce máme různé druhy fólií. Základní, pro méně namáhané interiéry, nebo odolné 3D fólie, které jsou vhodné i pro namáhanější interiéry. Fóliovaný povrch však představuje ekonomicky výhodnou variantu a díky široké barevné škále a 3D efektu (věrná imitace dřeva) patří mezi nejprodávanější dekory v naší nabídce.

Laminované dveře SIKO

Lamináty – Lamistone, Silkstone a CPL: Povrchy 0,2 a 0,5 mm jsou nejmodernější materiály. Při výrobě některých povrchů se využívají nanotechnologie s dokonalým 3D efektem tisku. Laminát je velmi příjemný jak na pohled, tak i na dotek, a uživatelsky velmi populární. Je určen pro bytovou výstavbu. CPL (laminát) – Continously Pressed Laminate (kontinuálně lisovaný laminát) – má několik vrstev papíru napuštěného vytvrditelnou pryskyřicí, při výrobě tyto materiály prochází vyhřívaným lisem. Laminovaný povrch může být hladký nebo strukturovaný. Mezi nejznámější patří dezén hladký bez póru a nově se používají strukturované povrchy s 3D efektem, které věrně imitují přírodní materiál. Mají běžně tloušťku +/-0,2 mm, 0,5 mm až 0,7 mm. Tento materiál je tedy výrazně odolnější proti mechanickému poškození a oděru než impregnovaná fólie.

Lakované dveře SIKO

Povrch lakovaných dveří tvoří vodou ředitelná barva nanášená v několika vrstvách v závislosti na zvoleném odstínu. Vybírat lze takřka z celé stupnice barev RAL nebo NCS. Této velmi kvalitní (oproti běžným barveným dveřím na trhu) odolné povrchové úpravy dosahujeme individuálním ručním několikanásobným stříkáním vysoce odolné UV barvy. Zásadně nepoužíváme syntetické laky škodlivé k přírodnímu prostředí, ale ekologické – vodou ředitelné. Modelové řady stříkaných dveří NATUREL dokazují, že i interiérové dveře barvené /lakované mohou být populární. Díky trendu bílých lakovaných dveří patří vyráběné produkty k velmi žádanému zboží. V interiéru barevné dveře skvěle vyniknou se zárubněmi, ve stejném trendy odstínu dle nabídky RAL nebo NCS.

Dýhované dveře SIKO

Dveřní dýha je tenký plát masivního dřeva, který se vyrábí v různých tloušťkách (např. 0,6 mm – 1,5 mm – 2 mm) a lepí se na nosný materiál. V případě výroby dveří je to MDF nebo HDF deska. Tím vznikají ploché dýhované desky, které jsou základním materiálem pro výrobu dýhovaných dveří. Každá dřevina je charakteristická svojí barvou a kresbou. Kresbu určuje průběh vláken v listu dýhy. Přírodní dřevo, ze kterého je dýha vyrobena, je jediný obnovitelný a všestranně ekologický zdroj, z něhož se dají vyrobit dveře. Díky modernímu technologickému zpracování se vyznačuje výbornou mechanickou odolností, kterou podporují vrstvy vysoce tvrdého povrchového UV laku. Má vysokou odolnost proti běžným chemikáliím používaným v domácnosti. Je vhodná pro všechny typy budov. V nabídce dveří Naturel nabízíme sérii dveří Grant v přírodní dubové dýze v několika provedeních.

dodavatel-siko-04-th.jpg

PZ Trading s.r.o.nabízí: