Tesařské práce

Z tesařských prací Vám můžeme nabídnout stavbu krovů, dřevěných přístřešků, zahradních domečků, zahradních altánků, garážových přístřešků a stavbu pergol. Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům

Máme zkušené tesaře

tesarske-prace2-pz-trading-th.jpg

Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům. Nabídneme a v případě zájmu provedeme estetické řešení přesahů tesařských prvků. Zabýváme se stavbou krovů, dále pak výrobou pergol, zahradních domků, altánů, říms a palubkových obkladů. V neposlední řadě provádíme také montáže střešních oken VELUX, podlah a zateplování podkroví včetně dodávek materiálů. Mezi naše činnosti dále patří rekonstrukce a opravy. V rámci našich prací jsme schopni zajistit jeřáb, přepravu materiálu a další pomocné stavební práce (demontáž, betonování, barevné nátěry).

Impregnace dřeva pro stavbu krovů

Veškeré dodávané dřevo je impregnované proti škůdcům, houbám a plísním. Impregnace probíhá buď máčením na pile, nebo hloubkově. Je možno impregnovat i na stavbě. Materiál dodáváme dle zadání projektu nebo přání investora. Vyrábíme na základě zakázek, ale i sériově.Zajišťujeme veškeré tesařské práce po celé sevení Moravě. Cenové kalkulace tesařských prací jsou prováděny individuálně dle jednotlivých zakázek.

Pokud Vaše střecha potřebuje lehkou, střední opravu či kompletní renovaci neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení. Náš technik Váš navštíví a udělá kompletní revizi-prohlídku střechy a doporučí postup řešení.

Dřevěné konstrukce střechy a krovy

Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu. Provádíme dodávku a montáž nových krovů (klasické i z vazníkové). Taktéž jsme schopni vyměnit vadné části - sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Zajišťujeme dodávku kompletních tesařských prací, jedná se zejména o zhotovování nových vazních soustav krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí, dále pak drobné tesařské konstrukce.

PZ Trading s.r.o.nabízí: